• Po przerwie spowodowanej epidemią infekcji SARS-CoV-2 wznawiamy zabiegi z zakresu ortobiologii. Już od czerwca, w wybrane soboty, w Lancecie będzie możliwość aplikacji osocza bogatopłytkowego (PRP) oraz roztworu białek przeciwzapalnych N-Stride.
  • Iniekcje z własnego osocza zawierającego zagęszczony koncentrat płytek krwi i leukocytów (PRP) są nowoczesną metodą stosowaną w ortopedii i traumatologii w schorzeniach przeciążeniowych i stanach pourazowych narządu ruchu np. entezopatiach (łokieć tenisisty, ostroga piętowa, kolano skoczka) lub urazach mięśni, ścięgna Achillesa, itp.
  • Roztwór białek przeciwzapalnych (APS) N-Stride to metoda leczenia biologicznego polecana w leczeniu wczesnych zmian degeneracyjnych stawów np. kolana, stawu skokowego czy stawu biodrowego.
  • W obu zabiegach po odpowiedniej obróbce krwi pobranej od pacjenta uzyskuje się czynny biologicznie roztwór białek lub zawiesinę komórek, które stymulują tkanki organizmu do procesów regeneracyjnych. Wzmocnienie działania dodatkowo zwiększa precyzyjna iniekcja pod kontrolą ultrasonograficzną po wcześniejszym znieczuleniu miejsca podania.
  • Zachęcamy do rejestracji telefonicznej na zabiegi ortobiologiczne Pn-Pt w godz. 15:00 - 19:00 pod nr +48 82 575 0 575

Podobne