Celulit i miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej są niedoskonałościami, które dotyczą głównie kobiet niezależnie od wieku. Charakteryzują się zwolnieniem przepływu krwi z zastojem limfatycznym, co powoduje zaburzenia funkcji i przerost komórek tłuszczowych (adipocytów).

Liczne prace naukowe pokazują, że fala akustyczna używana w leczeniu redukcji celulitu i miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej działa w precyzyjny i adekwatny sposób w tych przypadkach – wzbudza efekty biologiczne, które stymulują powstawanie nowych naczyń krwionośnych (waskularyzację), poprawia krążenie krwi i limfy co wpływa na lepsze utlenowanie tkanek i aktywuje procesy metaboliczne komórek w tym powstawanie lipazy (naturalnego enzymu odpowiedzialnego za redukcję tkanki tłuszczowej).

Jednocześnie stymulowana jest tkanka łączna co powodu efekt rewitalizacji i wygładzenia skóry, co wizualnie odpowiada zanikaniu „skórki pomarańczy”.

Zabieg fali akustycznej ESWT może być wykonany na wszystkich powierzchniach ciała, gdzie zwykle lokalizują się te niedoskonałości, nawet na ramionach, kolanach i biodrach. Terapia jest indywidualnie dobierana i wskazana dla każdego, kto pragnie pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej i poprawić swój wygląd.

Cennik

 

  • uda - 140 zł

  • pośladki - 140 zł

  • ramiona - 100 zł

  • brzuch - 80 zł

Podobne